AİLE KOÇLUĞU

Aile kurumu ve aile içi ilişkiler

İnsanlar birlikte olmak istedikleri kişiyi seçmekte özgür davranır. Aslında buna karar verirlerken nasıl bir alem kurmak istediklerin,de belirlerler. Çünkü öyle iki unsur bir araya gelir ki, bu bir alem oluşturur.

Siz birlikte olmakla, yeni bir alemin temelleri olursunuz. Daha sonra size katılacak olanlar ile alemininiz oldukça renkli ve bol etkileşimli bir hale döner. İletişim çok nönem kazanır. Yanlışlıklar yapıldığında da yeni reaksiyonlar doğacaktır.

Eşiniz olacak kişiyi ne kadar tanıyor olabilirsiniz? Gerçekte nelerden, nasıl hoşlandığını bilseniz bunları öğreninceye kadar geçecek etkileşimler ve geçecek zamanın ve kaybedeceğiniz mutluluğun ne kadar farkındasınız?

Bazen eşler gelirler “Eşime 20 yıldır bir türlü anlatamadım. Bir türlü dinletemedim. …” Eğer neden olduğunu anlamazsanız belki bir 20 yıl daha söyleyebilirsiz.

Peki, nasıl olacak? Eşinizi tanıyacaksınız, onun yaratılışını ve hayatın ondan nasıl tezahür ettiğini anlayacaksınız. Aşkı mutlaka anlayacaksınız…

“Bana dünyanızdan 3 şey sevdirildi. Biri kadın, güzel koku ve gözümün nuru namaz.” Bu hadisin nedenini anlayınca başka gözle bakacaksınız.

Size sizi anlatalım ki uzun yıllarınızı kaybetmeyin. Mutluluğu kaçırmayın!

Eş danışma seanslarına katılabilirsiniz, çocuklarınızla olan ilietişimizi sağlıklı bir altyapıya oturtmak isterseniz ebeveyn-çocuk ilişkileri seanslarına katılabilirsiniz.

Egzersiz ve Nefes

Uygun seçilen egzersiz ve doğru nefes tekniği birlikte yapıldığında etkisi hızlı bir biçimde farkedilir. Nabzınızı …

Sağlık için bir kaç adım

1-Kötü yemek alışkanlıklarını bırak…kızartmalar, önüne uzatılan her yiyecek teklifi, işlenmiş et, rafine …

Hayat Bir! Ötesi de berisi de…

Bu dünyanın düzeni kendinden ibaretmiş gibi hissettirmeye çalışsa da aslında hayatımızda kesinti olmuyor. Şartlarda …