Kurumsal Detoks | Sindirim

Enerjetik bedene ve sistemlere dair uygulamalar

Kurumun ve çalışan sistematiğinin fizik ve enerjetisinin devamlı sağlıklı ve dengede olmasına yardım edecek olan uygulamalardır.

Binlerce yıllık deneyimlerden oluşan belirlemelerde görülen; hastalık veya şikayetlerin çoğunluğu dahili olarak eksik hazmedilmiş yiyecekler ile sindirim ve metabolik zaafiyetten kaynaklanmaktadır. Eksik hazmedilmiş yiyecekler toksik kalıtıların birikmesine sebep olurken bu birikimde metabolizmada tıkanmalara sebep olabilecektir. Otointoksifikasyon dediğimiz budur.

Kurumsal yapılarda aynen insanda olduğu gibi organizasyon sistemindeki çarpıklıklar, organizasyondaki kişi ve görevlerin uyumsuzluğu, organizasyondan ve kişilerden kaynaklanan iletişim sonunları ve ürün veya hizmetlerin veya pazarlamanın kendi içindeki uyumsuzluklar sonucunda kurumun organizasyon yapısında ve kişilerde hatta ürün ve hizmetlerde hazımsızlık benzeri sonuçlar oluşur ve kurum beklenen yararları elde edemez.

Binlerce yıllık deneyimler ve clinic becerilerden oluşturulan method ve teknikler ile Kurumsal organizmada birikmiş olan atık ve toksinleri periyodik olarak temizlemeyi rejimental destekler ile yaparız. Kurumsal rejimleri düzenleyen yaklaşımlardır. Bu düzenli destekler ile kurumsal sindirim, organizasyon, kurumsal sirkülasyon ve iletişim gibi hayati fonksiyonların devamlı diri ve sağlıklı tutulmasını amaçlarız.

Kurumunuza periyodik bakım yaptırın ki durumunu bilesiniz. Periyodik yapılacak düzenlemeler ile ileride oluşabilecek çok daha maliyetli durumlardan korunabilirsiniz…

Kurumsal yapıyı 6 temel faktör üzerinden değerlendirerek ele alırız. Her bir faktör üzerindeki değerlendirmeye göre kurumun ihtiyaçları belirlenir.

Kurumsal yapının toksik yükünün azaltılması kronik yapısal bozulmalardan korunmada dramatik farklar yaratacaktır. İlerideki potansiyellerden korunmak için yatkın olduğunuz şikayetlerden özellikle korunmak üzere kurumunuzu bakıma aldırmalısınız. Potansiyel şikayetler kurumun tipolojisine,  içinde bulunduğu koşullara ve kurumsal yapıdaki mevcut birikimlere bakarak belirlenebilir.

Egzersiz ve Nefes

Uygun seçilen egzersiz ve doğru nefes tekniği birlikte yapıldığında etkisi hızlı bir biçimde farkedilir. Nabzınızı …

Sağlık için bir kaç adım

1-Kötü yemek alışkanlıklarını bırak…kızartmalar, önüne uzatılan her yiyecek teklifi, işlenmiş et, rafine …

Hayat Bir! Ötesi de berisi de…

Bu dünyanın düzeni kendinden ibaretmiş gibi hissettirmeye çalışsa da aslında hayatımızda kesinti olmuyor. Şartlarda …